KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13271076
nr 1327 1076
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Röd lönn". Signerad a tergo. Olja på duk, oramad, 81x69 cm
måndag 25 maj 2020
kl 18:00:00
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano